Bursa Diş I Hollywood Smile Nedir?

Bursa Diş I Hollywood Smile Nedir?

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood smile nedir? Hollywood smile hakkında istediğiniz bütün bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Hollywood Smile

Mükemmel gülüşlere sahip olmak güzel görünmek herkesin hayali olmaya başladı. Günlük hayatta başka biriyle karşılaştığınızda ilk gözünüze ve dikkatinizi çeken önemli noktalardan biri de dişlerdir. Hem temiz hem de estetik dişlere ait olmak karşınızdakini oldukça etkilenmektedir.  Hollywood smile ile daha mükemmel ve gülüş estetiğine sahip olabilirsiniz. Bu gülüş estetiği ilgi çekici ve temiz bir görünüm sağlamaktadır. Hollywood gülüşü tasarımıyla sağlıklı bir diş konumundadır.

Hollywood smile nedir?

Hollywood smile nedir? Sağlık ile estetiği bir arada olan bu tasarım yeni görünümüyle sizleri memnun edecektir. Hollywood smile estetiği yaptığınızda öncelikle dikkat edilmesi gereken noktalar yer almaktadır. Yüz şekline bakılarak ve hangi formda olacaksa o şekil seçilmesi gerekir. Estetiği yapacak kişinin cinsiyetine, yaşına, renlerine, diş etlerine, yüz hatlarına ve dudak yapısına bakılar karar verilir. Bu şekilde bilgiler verildikten sonra işlem yapılır. Hollywood smile şekilleri:

1.Çekici Gülüş: Buradaki hedef belli zamanda aşınan ya da kısalan dişleri eskine kavuşturmak için yapılmaktadır. Genç bir görüntü vermektedir.

2.Entelektüel Gülüş: Buradaki amaç ise eskisine göre daha olgun ve genç bir görüntü sağlamaktadır. Bu diş estetiğinde diş sıralaması yapıldığında boylar eşittir.

3.Sportif Gülüş: Bu gülüş estetik yaparak ön dişlerin diğer dişlere göre uzatır ve farklı bir görünüm sağlar. Böylelikle hem içten hem de sıcak ve samimi bir yüz ifadesi sağlar.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Hollywood smile nasıl yapılır? Hollywood smile sadece beyaz dişlere değil, diğer türdeki şikayetler de olanak sağlamaktadır. Çapraşık ya da boyları farklı olan dişlere de bazen sıkıntı yaşanmaktadır. Diş hekimliği ile sanatın birleşmesiyle estetik yapımında hem şekil hem de simetri bozuklukları ortadan kaldırmaktadır. Çürümüş, renkleri bozulmuş ve daha aşınmış dişlerde tedavi rahatlıkla yapılır. Dişlerinden rahatsızlık yaşayan ya da sıkılan bunları yenilemek artık günümüzde çok basit hale gelmiştir.